Čas na serveru 03:34:46

Leopold Musil
Krajina s lomy

Id: 880

Krajina s lomy

  •  / Krajina s lomy / Leopold Musil

olej/plátno, rozměr plátna 73 x 90 cm, signováno vpravo dole Musil, datováno ´61, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2839x

Vyvolávací cena: