Čas na serveru 19:29:51

Leopold Musil
Krajina se stohem

Id: 483903

Krajina se stohem

  •  / Krajina se stohem / Leopold Musil

olej/plátno, rozměr 55 x 92 cm, značeno a datováno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, malba místy krakelovaná

zobrazeno: 2480x

Vyvolávací cena:

5.3.2024, 19:43:00

5.3.2024 19:20 3 500 Kč