Čas na serveru 19:50:46

Leopold Musil
Krajina z Jižních Čech

Id: 46302

Krajina z Jižních Čech

  •  / Krajina z Jižních Čech / Leopold Musil

olej/sololit, rozměr 40 x 55 cm, signováno vpravo dole, malba drobně poškozena, původní rámování

zobrazeno: 2153x

Vyvolávací cena:

10 000