Čas na serveru 18:28:22

Leopold Musil
Kyje u Prahy

Id: 46001

Kyje u Prahy

  •  / Kyje u Prahy / Leopold Musil

olej/karton, rozměr 58 x 83 cm, signováno vpravo dole, rámováno u fy Brůžek, obraz v původní stavu

zobrazeno: 2484x

Vyvolávací cena:

14 600