Čas na serveru 03:31:12

Leopold Musil
Slunečnice

Id: 1690

Slunečnice

  •  / Slunečnice / Leopold Musil

olej/plátno/sololit, rozměr 80 x 50 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 3570x

Vyvolávací cena:

4 700