Čas na serveru 18:23:23

Leopold Musil
Unětice

Id: 2088

Unětice

  •  / Unětice / Leopold Musil
  •  / Unětice / Leopold Musil
  •  / Unětice / Leopold Musil
  •  / Unětice / Leopold Musil

olej/plátno, rozměr plátna 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2728x

Vyvolávací cena:

2 100