Čas na serveru 08:43:16

Leopold Musil
Zátiší s citróny

Id: 227501

Zátiší s citróny

  •  / Zátiší s citróny / Leopold Musil

olej/karton, rozměr 40 x 55 cm, značeno vpravo, poškozený rám

zobrazeno: 392x

Vyvolávací cena:

3 700