Čas na serveru 19:31:03

Leopold Musil
Zátiší s ovocem

Id: 90301

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / Leopold Musil

olej/deska, rozměr 65 x 93,5 cm, nesignováno, na zadní straně autorský štítek z Díla, olištováno, obraz i rám v původním stavu, rám lehce poškozen

zobrazeno: 2881x

Vyvolávací cena:

10 500