Čas na serveru 08:47:19

Leopold Musil
Zima

Id: 299901

Zima

  •  / Zima / Leopold Musil
  •  / Zima / Leopold Musil
  •  / Zima / Leopold Musil

olej/sololit, rozměr 51 x 79 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 4194x

Vyvolávací cena:

25 000

Příhozy: 59