Čas na serveru 11:39:40

Leopold Stephan
U jezera

Id: 239101

U jezera

  •  / U jezera / Leopold Stephan

olej/plátno, rozměr 53,5 x 76,5 cm, neznačeno, na zadní straně starý štítek s přípisem, lehce poškozený rám, přiložen odborný posudek PhDr. Šárky Leubnerové

zobrazeno: 5330x

Vyvolávací cena:
25 000

95 000

Příhozy: 59