Čas na serveru 06:18:53

Lev Lerch
Portrét dívky

Id: 204101

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Lev Lerch
  •  / Portrét dívky / Lev Lerch
  •  / Portrét dívky / Lev Lerch

pastel/papír, rozměr viditelný 53,5 x 44 cm, značeno vpravo nahoře, drobná poškození v malbě, zaskleno, zničený rám

zobrazeno: 2134x

Vyvolávací cena:

16 000