Čas na serveru 12:10:04

Lev Lerch
Starý muž

Id: 379

Starý muž

  •  / Starý muž / Lev Lerch
  •  / Starý muž / Lev Lerch
  •  / Starý muž / Lev Lerch
  •  / Starý muž / Lev Lerch

pastel/papír, rozměr 66 x 80 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, na rámu drobné oděrky, původní stav, jedná se o velmi zřídka se objevující obraz mimořádně kvalitního malíře 19. století, jehož obraz získal v minulém století první cenu na výstavě v Drážďanech

zobrazeno: 5264x

Vyvolávací cena:
1 800

15 500