Čas na serveru 06:29:30

Lev Šimák
Benátky

Id: 49304

Benátky

  •  / Benátky / Lev Šimák
  •  / Benátky / Lev Šimák
  •  / Benátky / Lev Šimák

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2034x

Vyvolávací cena:

7 500