Čas na serveru 03:14:16

Lev Šimák
Černé moře

Id: 78001

Černé moře

  •  / Černé moře / Lev Šimák
  •  / Černé moře / Lev Šimák
  •  / Černé moře / Lev Šimák
  •  / Černé moře / Lev Šimák
  •  / Černé moře / Lev Šimák

olej/plátno, rozměr 73 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno 47, oděrky na rámu

zobrazeno: 3472x

Vyvolávací cena:

3 700