Čas na serveru 14:59:02

Lev Šimák
Cyklistka

Id: 184325

Cyklistka

  •  / Cyklistka / Lev Šimák
  •  / Cyklistka / Lev Šimák
  •  / Cyklistka / Lev Šimák

akvarel/papír, rozměr 30 x 44 cm, signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 643x

Vyvolávací cena:
2 200

7 000