Čas na serveru 12:38:25

Lev Šimák
Karneval

Id: 193602

Karneval

  •  / Karneval / Lev Šimák
  •  / Karneval / Lev Šimák
  •  / Karneval / Lev Šimák

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 43 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1316x

Vyvolávací cena:

2 800