Čas na serveru 14:36:46

Lev Šimák
Krajina

Id: 143147

Krajina

  •  / Krajina / Lev Šimák
  •  / Krajina / Lev Šimák
  •  / Krajina / Lev Šimák

olej/plátno, rozměr 53 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, volné v rámu

zobrazeno: 2382x

Vyvolávací cena:
1 800

37 000

Příhozy: 68