Čas na serveru 14:36:04

Lev Šimák
Léto u vody

Id: 185016

Léto u vody

  •  / Léto u vody / Lev Šimák
  •  / Léto u vody / Lev Šimák
  •  / Léto u vody / Lev Šimák

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, signováno a datováno vpravo dole, poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 836x

Vyvolávací cena:

20 300