Čas na serveru 14:59:39

Lev Šimák
Milenci

Id: 38917

Milenci

  •  / Milenci / Lev Šimák
  •  / Milenci / Lev Šimák
  •  / Milenci / Lev Šimák
  •  / Milenci / Lev Šimák

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 3850x

Vyvolávací cena:

19 500