Čas na serveru 03:57:47

Lev Šimák
Na jezu

Id: 308305

Na jezu

  •  / Na jezu / Lev Šimák
  •  / Na jezu / Lev Šimák
  •  / Na jezu / Lev Šimák

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 42 cm, signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1332x

Vyvolávací cena:

3 100