Čas na serveru 05:29:07

Lev Šimák
Na kluzišti

Id: 48605

Na kluzišti

  •  / Na kluzišti / Lev Šimák
  •  / Na kluzišti / Lev Šimák

akvarel/papír, velikost malby 29 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, ve spodní části věnování Bohumilu Říhovi, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3471x

Vyvolávací cena:
1 200

2 400