Čas na serveru 04:56:28

Lev Šimák
Odčiňujeme Bílou Horu

Id: 265804

Odčiňujeme Bílou Horu

  •  / Odčiňujeme Bílou Horu / Lev Šimák

olej/plátno, rozměr 54 x 74 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, obraz uveden v publikaci viz foto, oděrky na rámu

zobrazeno: 1460x

Vyvolávací cena:
4 800

10 000