Čas na serveru 14:51:42

Lev Šimák
Paříž

Id: 197301

Paříž

  •  / Paříž / Lev Šimák
  •  / Paříž / Lev Šimák
  •  / Paříž / Lev Šimák

olej/deska, rozměr 56 x 39,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 66, oděrky na rámu

zobrazeno: 1041x

Vyvolávací cena:

7 500