Čas na serveru 13:48:12

Lev Šimák
Pod borovicí

Id: 48609

Pod borovicí

  •  / Pod borovicí / Lev Šimák
  •  / Pod borovicí / Lev Šimák
  •  / Pod borovicí / Lev Šimák

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 28,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 64, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1014x

Vyvolávací cena:

19.10.2016, 22:38:00

4.10.2016 22:06 1 000 Kč