Čas na serveru 03:05:21

Lev Šimák
Rozhovor

Id: 190403

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Lev Šimák
  •  / Rozhovor / Lev Šimák
  •  / Rozhovor / Lev Šimák

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2036x

Vyvolávací cena:

2 400