Čas na serveru 15:30:25

Lev Šimák
Rozkvetlé stromy

Id: 645

Rozkvetlé stromy

  •  / Rozkvetlé stromy / Lev Šimák

akvarel/papír, rozměr 30 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 47, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2411x

Vyvolávací cena:
3 200

3 200

25.11.2013, 21:32:00

25.11.2013 21:28 3 200 Kč