Čas na serveru 15:11:47

Lev Šimák
S cepy

Id: 34108

S cepy

  •  / S cepy / Lev Šimák
  •  / S cepy / Lev Šimák
  •  / S cepy / Lev Šimák

akvarel/papír, velikost listu 35 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1275x

Vyvolávací cena:

3 100