Čas na serveru 14:47:01

Lev Šimák
Talíř s ovocem

Id: 114008

Talíř s ovocem

  •  / Talíř s ovocem / Lev Šimák

olej/plátno, rozměr 35 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 28, poškozený rám, obraz v původním stavu viz foto

zobrazeno: 2328x

Vyvolávací cena:

17 500