Čas na serveru 14:47:09

Lev Šimák
Toaleta

Id: 330603

Toaleta

  •  / Toaleta / Lev Šimák
  •  / Toaleta / Lev Šimák
  •  / Toaleta / Lev Šimák

olej/plátno, rozměr 64 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1380x

Vyvolávací cena:
3 800

35 000

Příhozy: 55