Čas na serveru 01:08:48

Lev Šimák
Zrcadlení

Id: 476804

Zrcadlení

  •  / Zrcadlení / Lev Šimák
  •  / Zrcadlení / Lev Šimák
  •  / Zrcadlení / Lev Šimák

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 42,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 447x

Vyvolávací cena:

6 300