Čas na serveru 05:09:14

Libor Fára
Andělská křídla

Id: 395001

Andělská křídla

  •  / Andělská křídla / Libor Fára

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 22 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1597x

Vyvolávací cena:

6 000