Čas na serveru 19:14:27

Libor Fára
Bílá poloha

Id: 41111

Bílá poloha

  •  / Bílá poloha / Libor Fára
  •  / Bílá poloha / Libor Fára

kresba tužkou/papír, velikost listu 57,5 x 45 cm, signováno uprostřed dole s datací a věnováním, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3028x

Vyvolávací cena:

5 100