Čas na serveru 20:25:34

Libor Fára
Koláž

Id: 399705

Koláž

  •  / Koláž / Libor Fára
  •  / Koláž / Libor Fára
  •  / Koláž / Libor Fára

koláž/papír, rozměr listu cca 38 x 28 cm, značeno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 733x

Vyvolávací cena:

15 300