Čas na serveru 12:20:21

Libor Fára
Modrý rytmus

Id: 250803

Modrý rytmus

  •  / Modrý rytmus / Libor Fára
  •  / Modrý rytmus / Libor Fára
  •  / Modrý rytmus / Libor Fára

tempera/tuš, rozměr ve výřezu 79,5 x 46 cm, značeno a datováno ve spodní části, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 5130x

Vyvolávací cena:

42 333

Příhozy: 56