Čas na serveru 15:25:49

Libor Fára
Objekt

Id: 471601

Objekt

  •  / Objekt / Libor Fára
  •  / Objekt / Libor Fára

asambláž, rozměr 85 x 65 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno

zobrazeno: 5212x

Vyvolávací cena:
18 000

165 000