Čas na serveru 00:06:55

Libor Fára
Objekt

Id: 128508

Objekt

  •  / Objekt / Libor Fára
  •  / Objekt / Libor Fára
  •  / Objekt / Libor Fára
  •  / Objekt / Libor Fára

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 59 x 31 cm, signováno uprostřed dole, datováno 62, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, lepenka malby poškozena vlevo nahoře

zobrazeno: 2064x

Vyvolávací cena:

13 500