Čas na serveru 23:07:41

Libor Fára
Objekt

Id: 141304

Objekt

  •  / Objekt / Libor Fára
  •  / Objekt / Libor Fára
  •  / Objekt / Libor Fára
  •  / Objekt / Libor Fára

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 60 x 34,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 62, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, na několika místech znečištěný papír

zobrazeno: 1924x

Vyvolávací cena:

15 500