Čas na serveru 15:33:07

Libor Fára
Půlnoční blues

Id: 1504601

Půlnoční blues

  •  / Půlnoční blues / Libor Fára

kombinovaná technika/koláž, rozměr ve výřezu 43,5 x 26 cm, signováno vpravo dole, datováno 74, paspartováno, zaskleno, paspartování rozlepeno, původní stav

zobrazeno: 2743x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 51