Čas na serveru 14:06:20

Znalec na telefonu 602 308 275

Libor Fára
Růžový rytmus

Id: 23808

Růžový rytmus

  •  / Růžový rytmus / Libor Fára

kombinovaná technika/koláž, rozměr 78 x 49,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 61, zaskleno, rámováno, původní stav, dílo uvedeno v monografii od Vojtěcha Lahody

zobrazeno: 1584x

Vyvolávací cena:
9 000

42 000