Čas na serveru 22:15:27

Libor Wagner
Akt

Id: 455501

Akt

  •  / Akt / Libor Wagner
  •  / Akt / Libor Wagner
  •  / Akt / Libor Wagner

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 2677x

Vyvolávací cena:

105 000

Příhozy: 73