Čas na serveru 05:52:34

Libor Wágner
Anděl

Id: 183201

Anděl

  •  / Anděl / Libor Wágner
  •  / Anděl / Libor Wágner
  •  / Anděl / Libor Wágner
  •  / Anděl / Libor Wágner

olej/dřevo, rozměr 74,5 x 43,5 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno, na zadní straně autorovo věnování, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 1514x

Vyvolávací cena:

18 000