Anděl
Id: 183201
olej/dřevo, rozměr 74,5 x 43,5 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno, na zadní straně autorovo věnování, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 2018x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 000 Kč