Čas na serveru 14:57:32

Anděl

Id: 183201

Anděl

  •  / Anděl /
  •  / Anděl /
  •  / Anděl /
  •  / Anděl /

olej/dřevo, rozměr 74,5 x 43,5 cm, signováno uprostřed dole, nerámováno, na zadní straně autorovo věnování, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 2018x

Vyvolávací cena:

18 000