Čas na serveru 22:04:39

Libor Wagner
Hodinky Vévody z Berry

Id: 455503

Hodinky Vévody z Berry

  •  / Hodinky Vévody z Berry / Libor Wagner

olej/sololit, rozměr 73 x 53,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 1685x

Vyvolávací cena:

54 000

Příhozy: 54