Čas na serveru 20:52:50

Libor Wagner
Ohrožení

Id: 426101

Ohrožení

  •  / Ohrožení / Libor Wagner
  •  / Ohrožení / Libor Wagner
  •  / Ohrožení / Libor Wagner

kombinovaná technika, olej/ písek/plátno, rozměr 65 x 83 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 8502x

Vyvolávací cena:

13 000