Čas na serveru 22:53:57

Libor Wagner
Osvobození

Id: 455502

Osvobození

  •  / Osvobození / Libor Wagner
  •  / Osvobození / Libor Wagner
  •  / Osvobození / Libor Wagner
  •  / Osvobození / Libor Wagner
  •  / Osvobození / Libor Wagner

olej/plátno, rozměr 66 x 50 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, olištováno, ve spodní části škrábance v malbě (viz foto)

zobrazeno: 2145x

Vyvolávací cena:

10 500