Čas na serveru 11:24:24

V noci

Id: 174319

V noci

  •  / V noci /
  •  / V noci /
  •  / V noci /

olej/plátno, rozměr 159 x 110 cm (rám + 9 cm), nesignováno, na zadní straně autorský štítek, autorsky rámováno, původní stav, oděrky na rámu

zobrazeno: 1863x

Vyvolávací cena:

30 000