V noci
Id: 174319
olej/plátno, rozměr 159 x 110 cm (rám + 9 cm), nesignováno, na zadní straně autorský štítek, autorsky rámováno, původní stav, oděrky na rámu
zobrazeno: 1863x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
30 000 Kč