Čas na serveru 22:37:46

Libuše Lepařová - Samková
Odpočívající toreador

Id: 2288

Odpočívající toreador

  •  / Odpočívající toreador / Libuše Lepařová - Samková

olej/plátno, rozměr 47 x 37 cm, signováno vpravo dole, vše v původním stavu

zobrazeno: 1933x

Vyvolávací cena:
1 200

2 600