Čas na serveru 10:11:34

Lilli Gödl-Brandhuber
Roubený statek

Id: 81901

Roubený statek

  •  / Roubený statek / Lilli Gödl-Brandhuber

olej/karton, rozměr 37 x 47 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, lokální praskliny v kartonu, poškozený rám

zobrazeno: 1531x

Vyvolávací cena: