Čas na serveru 15:55:50

Lilli Gödl-Brandhuber
Rybník u lesa

Id: 205609

Rybník u lesa

  •  / Rybník u lesa / Lilli Gödl-Brandhuber

olej/plátno, rozměr 41 x 61 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popis a výstavní štítek, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1163x

Vyvolávací cena: