Čas na serveru 10:43:01

Lilli Gödl-Brandhuber
Tichá voda

Id: 202003

Tichá voda

  •  / Tichá voda / Lilli Gödl-Brandhuber

olej/plátno, rozměr 78 x 102 cm, značeno vpravo dole, oděrky na původní adjustaci, na zadní straně štítek Uměleckého salonu Drážďany

zobrazeno: 2014x

Vyvolávací cena:

16 500