Čas na serveru 01:29:13

Lilli Gödl-Brandhuber
U řeky

Id: 142402

U řeky

  •  / U řeky / Lilli Gödl-Brandhuber

olej/plátno/karton, rozměr 41 x 51 cm, signováno vpravo dole s datací, oděrky na rámu

zobrazeno: 2028x

Vyvolávací cena:

4 900